Obserwatorzy

poniedziałek, 14 grudnia 2015

Ostatnie wyzwanie - KARTKI 2015.

Coś się kończy i coś się zaczyna. Grudzień to ostatni miesiąc zabawy u Inki i Rudlis - Kartki świąteczne przez cały 2015  rok. Nie do wiary jak to zleciało.  Może  jednak los sprawi , że coś będzie dalej...
Pisałam już gdzieś, że każdego 6 - stego dnia miesiąca z niecierpliwością oczekiwałam tematu zadania. Pewnie, że się nie porównuję do znawczyń tematu, mistrzyń w tej materii, ale warto było podpatrywać co też wymyślą i nowego zrobią. W każdym razie próbowałam ...dotrzymać im kroku.

 Teraz najważniejsze  - w  tym miesiącu robimy kartkę świąteczną wg własnego pomysłu. 


Ponieważ nie umiałam się zdecydować  co pokazać,   mam dwie kartki.  Chyba charakterystyczne dla mnie. Musi być haft krzyżykowy.  Od jakiegoś czasu wzbogacam  go troszkę  scrapkami.Dziękuję organizatorkom za zorganizowanie zabawy, współuczestniczkom za  ciekawe prace i możliwość podpatrzenia czegoś nowego.
Wszystkim odwiedzającym dziękujemy  za wizyty i komentarze na naszym blogu.

13 komentarzy:

 1. Z lekką nostalgią za haftem oglądam Twoje piękne kartki igłą malowane! w pierwszej chwili pomyślałam..... kartka z okienkiem to przecież moja hihi.(pokazałam ją w marcu http://stronacarmen.blogspot.com/2015/03/kartki-swiateczne-marzec.html) dobre wzory trzymamy przez lata prawda?- Drugi wzór z reniferami też świetny!!!Obie kartki wypracowane.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, wspaniałe karteczki. Świetnie wykonane.

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę, znam okienko i ja:) Aż mi się zamarzyło znowu coś wyszywać, jak tylko znajdę troszkę wolnego czasu. I chyba uśmiechnę się i poproszę o skan tego wzorku zaprzęgu Mikołaja. Podzielisz się? Haft to jednak "coś", ale fajnie wymyśliłaś,że wokół można poozdabiać scrapkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, do starych wzorów się chętnie wraca. Ten z Mikołajem, poznałam dopiero w tym roku. Wpadł mi w oko na Pintereście. Czy się podzielę? Oczywiście ze tak, jak tylko będzie potrzeba.

   Usuń
 4. Ja też zawsze 6 miałam dreszczyk czy temat się przyjmie, czy ktoś będzie chciał zrobić kartkę na wyzwanie, tym bardziej miło mi wchodzić i czytać i oglądać efekty.
  Połączenie technik - to jest to!

  OdpowiedzUsuń
 5. Obie śliczne, a ta z saniami mnie po prostu zaczarowała :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyhaftowane przez Ciebie zimowe klimaty na kartkach są po prostu rewelacyjne. Śliczne karteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie wyhaftowałaś klimat Bożego Narodzenia :)
  Serdecznie dziękuję za wspólną zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zimowe pejzaże ,zwłaszcza ten z zaprzęgiem i skrzącym się śniegiem :-)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne karteczki. Również dziękuję za wspólną zabawę i życzę szczęśliwego Nowego Roku, niech będzie jeszcze bardziej twórczy i kreatywny!

  OdpowiedzUsuń
 10. cudowne kartki pomyslnosci w Nwym Roku

  OdpowiedzUsuń
 11. Cuda cudeńka a mnie tu nie było ach.... okienko piękne ale sanie "wymiatają"

  OdpowiedzUsuń