Obserwatorzy

wtorek, 23 sierpnia 2016

Wracamy...

Kończą się wakacje. Znowu robótkowo zacznie się dziać. Ja przez wakacje za dużo nie zdziałałam. Chociaż coś jest. Zmordowałam,  dosłownie zmordowałam "Chabry na wietrze".
Nie wiem, czy nie piszę tego na wyrost, bo w czasie ich  wyszywania powstały laleczki, które pokazywałam w poprzednim poście,  także   "Zimowy anioł'.Teraz przygotowałam sobie do haftowania  do  kompletu "Rumianki na wietrze" . Myślę, że trochę  praca  potrwa, bo znowu podobne kolory, a zaczęłam właściwie "Żyda liczącego pieniądze". Długo się przymierzałam do tego wzoru.  Miałam w gazecie i tak sobie leżał i leżał aż zaginął. Znalazłam taki sam na Fb. ale jest trochę "rozmyty". Mam nadzieję, że robota jakoś pójdzie.

 Ania wypoczęta po powrocie z gór ma jeszcze parę dni urlopu. Przywiozła dużo ciekawych zdjęć.
Oto jedno z nich.

7 komentarzy:

 1. Piękne hafciki powstały, zdjęcie gór cudne, mnie się też marzy ta seria, ale to w przyszłości bo teraz co innego na tapecie :) pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne hafty :) Kwiaty na wietrze bardzo mi się podobają ale ostatnio jakoś nie mam czasu na hafty.... niestety..... Aniołek - cudo Miło Cię znów "widzieć" Gorąco pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne hafciki powstały. Podziwiam za te podobne kolory, które rozmywają się w oczach i trudno się je haftuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak Iwonko, wyurlopowałaś się od bloga, ale za to z pięknymi haftami wkroczyłaś w tym poście. Aniołek jest świetny. Co do Żydka liczącego pieniądze, to może mogłabym Ci pomóc, bo mam go w gazetce HP, tylko daj znać, to zeskanuję i wyślę mailem, po co męczyć niepotrzebnie oczy.
  Pozdrawiam.)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekne kwiaty :-) Bedzie piekna kolekcja.

  OdpowiedzUsuń