Obserwatorzy

niedziela, 11 stycznia 2015

"Świąteczne granie"...

W poprzednim poście pisałam o rozleniwieniu, braku  pomysłów, a tu przyśpieszenie. Tak myślałam. Zacznie się praca [ myślę o tej zawodowej] i braknie czasu.
Przedszkole w którym pracuje Ania, bierze czynny udział w "Orkiestrze Świątecznej Pomocy". Wystąpią dzieci  z  grupy, w której pracuje  z przygotowanym programem,  ale potrzeba tez było "fantów" na licytację. W związku z tym Ania zakasała rękawy, a że czasu było bardzo mało powstały takie dzieła.
Czas tak szybko mija, że już pora na przygotowania na Dzień"Babci i Dziadka". Znowu zaproszenia, prezenty i oczekiwanie na ten dzień z 'naszymi" dziećmi. Moje "Biedronki" zaczęły dopiero chodzić do przedszkola. Więc dla nich to jest pierwszy raz a i ostatni, bo od września pójdą do szkoły.

 A na koniec słoik, zrobiony metodą decoupage. Podczas udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, można było wykonać pracę tą techniką - Ania skorzystała.

6 komentarzy:

 1. Serduszka słodziutkie, kartki filiżankowe wesołe, doniczki...hmmm...podobają mi się bardzo zwłaszcza ta z irysem, zastanawiam się ,czy sobie u Ani nie zamówię takich, są świetne i takie w moich kolorach ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj dzieje się u Was dziewczyny. Nie spuszczacie z tonu. Nawet na ostatnią chwilę, potraficie coś wyczarować. Wszystkie zamieszczone prace są świetne, te dla przedszkolaków, zaproszenia bardzo pomysłowe..
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ja się dobrze dopatrzyłam? W filiżankach wsunięta jest herbatka?
  Świetnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze się dopatrzyłaś. W filiżankach jest saszetka z herbatką. Podpatrzyłyśmy na Fb- profil - Nauczycielki Przedszkola. T o skarbnica bez dna. Byłam zdziwiona, ale w przedszkolu też zrobiły furorę, nie tylko wśród rodziców ale i koleżanek.

   Usuń
 4. Cudne prace , świetny pomysł z herbatka w zaproszeniach .... a drugie życie słoików - bajka :), a na ratanowe serducha napatrzeć się nie mogę ;)

  OdpowiedzUsuń