Obserwatorzy

sobota, 14 lutego 2015

Zmiany, zmiany.


Jeszcze za oknem zimowo, ale już trzeba zmieniać [w  pracy ] dekoracje. Lubię jak stroimy sale, hol świątecznie, potem karnawałowo. Widać  zainteresowanie i radość dzieci . Zresztą, każda pora ma swoje uroki. No i nadszedł czas zmian na wiosenne. Stąd już robimy z Anią krokusy z krepiny, zastanawiamy się jak je wykorzystać w dekoracjach. U mnie pewnie będzie ich dużo. Dobrze mi się je robi. wiem, że fachowcy pewnie znajdą jakieś uchybienia, ale jestem z siebie dumna.  Kwiaty robione metodą cukierkową, dla Ani to "pestka", a ja urywam papierki.
Muszę jeszcze dodać, że dla mnie szykuje się jeszcze jedna zmiana, następna rola w życiu. Od września będę emerytką, właściwie odwieszoną emerytką. Strasznie to brzmi, ale już czas zatrzymać się , a właściwie wysiąść z tego "pociągu". Na początku pewnie nie będzie tak łatwo. Po 37 latach pracy przyzwyczajenia pozostają.

Czas wrócić do krokusów.  Znajdziemy je  np. w wiszącym stroiku dużym i małym.W wazoniku też nie może ich zabraknąć. Jakoś na ławeczce  ich nie umieściłam. Co dalej? Jeszcze zobaczymy.A w temacie Walentynek taki o to prezencik-52 karty, a na każdej "złota myśl".
6 komentarzy:

 1. Iwonko, duże zmiany się szykują, te życiowe oczywiście. Przychodzi ten czas, by wreszcie móc odpocząć, czyli zasłużona emerytura.
  Krokusiki i inne kwiatuszki bardzo ładne, teraz będziesz miała możliwość doskonalenia tej i innych technik, czego Ci z całego serca życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że tak Danusiu będzie. Najgorzej odnaleźć się w nowej rzeczywistości. :}

   Usuń
 2. Prawdziwa wiosna u Was :-)
  Życiowe zmiany powiadasz....myślę ,że nie będzie tak źle, pewnie będziesz pomagać Ani w tworzeniu dekoracji i okolicznościowych zadań.
  Prawie 40 lat pracy, imponujące, no i przypomniałaś mi nasze spotkanie - moja pierwsza praca, w "naszym" lokalnym przedszkolu... jakieś 25lat temu ;-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację daleko od tematu nie odejdę za sprawą Ani. Powiedz Iwonka, kiedy to minęło... taki slogan...ale prawda.:}

   Usuń
 3. Gratuluję: ) Takie zmiany: ) Na pewno będzie dobrze: ) Ozdoby śliczne

  OdpowiedzUsuń