Obserwatorzy

niedziela, 1 lutego 2015

Walentynki... zbliżają się wielkimi krokami.

Przyszedł czas na serduszka. Coraz więcej ich dookoła. A co u nas w temacie serduszkowym ? Pewnie się coś znajdzie. Tak dla przypomnienia.

Parę kartek. Robione kiedyś. Nie miałam takich papierów jak  teraz. Raczkowałam wtedy w materii  robionych kartek Nie mówię, że teraz wszystko wiem. Podglądam i uczę się od Was. Z zazdrością patrzę czasem, skąd to wszystko wiecie  i orientujecie się w tych różnościach, które dla mnie to czarna magia. Np. wykrojniki itp. Wiem, że wielu z Was do pięt nie dorastam, ale cieszę się z tego co mam i potrafię.W tym miejscu muszę nadmienić, że kartka z różą , między myszkami, nie była przeze mnie robiona. To pamiątka wspominanych już kiedyś wymianek na "Naszych Haftach".
Najnowsza kartka, duże serce z ukrytym napisem, pewnie dzisiaj byłaby inaczej wykończona.


Przy okazji  w temat wpisuje się obrazek. Haftowałam go już dawno - ale są, zakochani, są.Ania serc z papierowej wikliny narobiła dużo. Pokazywałyśmy w poprzednich postach. Pasowały do różnych styczniowych wydarzeń i uroczystości. Teraz przygotowuje coś specjalnego, ale o tym na razie cicho, bo to ma być, dla kogoś,  niespodzianka. W tej chwili musi wystarczyć fikuśne serduszko zrobione z bibuły.

Na koniec zapomniałabym, przecież trwa karnawał. Sąsiadka  w przyszłym tygodniu wybiera się na bal, nie byle jaki, bo  maskowy. W związku z tym powstała  rękami Ani, taka oto maska.


Dziękujemy za wpisy pod ostatnim "różanym" postem. Nie spodziewałyśmy się, że róże wywołają taki oddźwięk.

 BARDZO SIĘ CIESZYMY, ŻE PRZYBYŁO NAM GOŚCI. SERDECZNIE WITAMY EWITĘ JOT.


7 komentarzy:

 1. Śliczne motywy miłosne w różnych wykonaniach. Co do karteczek, to nie zawsze dobry papier i inne materiały mają wpływ na efekt... najważniejszy jest pomysł :)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Iwonko, karteczki są super, kiedyś musiała nam wystarczyć wyobraźnia, albo nieciekawy wzór w hafciarskiej gazetce. Teraz jest dużo fajnych, dobrze opracowanych na każdą niemal okazję wzorków. Doszły też specjalne papierki do tworzenia karteczek i mnóstwo urządzeń ułatwiających ich tworzenie. Jednak zgadzam się z Ewą, że liczy się pomysł, a z wykonaniem, jakoś damy radę. Obrazek " Zakochani",też wyszywałam, tylko wydaje mi się, że trochę inna kolorystyka jest u Ciebie, mimo to jest super.
  Pozdrawiam.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolorystyka obrazka jest zgodna z rozpiską przy schemacie. Może zdjęcie przeinacza. Wiesz Danusiu, jak to czasem się pstryknie.Dziękuje za miłe słowa.

   Usuń
 3. Moim zdaniem karteczkom wcale nic nie brakuje. Są kolorowe, serduszkowe i pewnie od serduszka darowane :) Maska także bardzo ciekawa :) Fajnie, ze jeszcze ktoś organizuje bale maskowe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartki jak zawsze u Ciebie fajniusie. Nie znam tego ostatniego wzoru z sercem, podobają mi się takie . Maska...hmmm...maska rewelacja, podziw wielki.

  OdpowiedzUsuń
 5. o ja cię nie mogę ale świetne kartki a maska rewelacyjna pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń