Obserwatorzy

niedziela, 21 grudnia 2014

Poprawione - Kiermaszowe co nie.. co..

Wszędzie cuda, cudeńka świąteczne. Można oczy nacieszyć, oj można.  U nas też ciągle , tak jak już kiedyś pisałam, coś się  działo. Ręce pracują, ale nie da się wszystkiego spróbować zrobić. Bombki, kartki to już było.
 Dziś chciałabym pokazać Wam prace Ani. Te małe stroiki-  świeczniki  przygotowała na początku miesiąca  na  kiermasz świąteczny w swoim przedszkolu.

Kiedyś znowu Ania przyniosła takie oto stroiki - bombki . Robiła je z koleżanką w pracy.  Było  ich więcej.Po skończonych "Jasełkach:" zostali nimi obdarowani rodzice występujących dzieci. Wtedy też rozwiązała się zagadka, po co były potrzebne  białe skarpety.

W środku kuli siedzą bałwanki zrobione ze skarpety. Bardzo mi się podobają. Tu wyjęłyśmy, żeby je było dobrze widać. 


No i stroiki. Ten w wersji srebrnej  już pokazałyśmy. Dzisiaj złoty.

I choinki w wersji srebrnej, złota była wcześniej;

Dziękujemy stałym bywalczyniom naszego bloga za miłe komentarze. Oczywiście kłaniamy się też tym, odwiedzającym, którzy znajdują chwilkę na odwiedziny u nas, na co wskazuje licznik. Wasze odwiedziny cieszą nas i na pewno  motywują do pracy.Wszystkim - dziękujemy. Tu miał być koniec, ale pomyślałam sobie...a może ciasteczko - torcik. Bez haftu ani rusz.


11 komentarzy:

 1. Fajne te bałwanki, stroiki pomysłowe. Pomyśleć ,że płytki tak fajnie za podstawę mogą służyć.Co do choinek, są super. Ciasteczko? ;-))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Iwonko, Aniu, zdolniachy z Was nie z tej ziemi. Wszystkie zaprezentowane Wasze prace są super, już dawno o tym mówiłam. Jak widać płyty CD przeżywają na nowo swoje życie, taaakie zastosowanie jest bardzo pomysłowe i lepsze,niż gdyby miały wylądować na śmietniku. O skarpetkowych ozdobach też już słyszałam i nawet miałam zamiar wykorzystać skarpety syna do podobnych celów, ale jakoś się jeszcze nie złożyło.
  Torcik w taakiej postaci to ja bardzo chętnie się poczęstuje.
  Trzymajcie się dziewczyny i Wesołych Świąt Wam życzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne choinki, stroiki są bardzo pomysłowe, a bałwanki po prostu rewelacyjne:).Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Wam życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt!
  Piękne ozdoby - wszystkie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace! Serdeczne życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny, zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujemy. My też życzymy - wszystkiego dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne dekoracje pozdrawiam i również życzę Szczęśliwego Nowego Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne prace! Wszystkiego dobrego w Nowym 2015 Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń