Obserwatorzy

czwartek, 13 listopada 2014

Dawno nas nie było ...

Na początek bijemy się w piersi. Jeden z naszych grzechów to brak systematyczności. Wpadamy tu bardzo wyrywkowo. Podziwiam w związku z tym koleżanki, które potrafią w ściśle określonym czasie umieszczać posty na swoich blogach. Na swoje usprawiedliwienie mamy to, że odwiedzamy Was na prawdę na bieżąco. No i mogę zapewnić, że nie próżnujemy. W związku z tym chciałoby się tyle pokazać.

Oto  kolejne "Słoneczniki". Zakręciłam się w nie dokładnie. To tak jak jeden zobaczy u drugiego. Pełna szuflada gazet z wzorami a tu jeden taki popularny. Te oprawione inaczej, skromniej niż te poprzednie. Wszystko rzecz gustu.Żeby było ciekawiej zaczęłam trzecią wersję tego samego wzoru. A po Nowym Roku będzie czwarta odsłona. Może już to przemilczę.

Dla odmiany - co słychać u Ani. Kolejne róże z krepiny, no i wazonik. Cała z nim  historia, ale liczy się efekt. Jeszcze czeka na pomalowanie, ale już się chwalimy.

 Wracając do haftu pokażę jeszcze przerywnik.  Metryczka dla Alicji. Inny wzór a i kolorki. Super się haftowało.

Ponieważ pachnie już świętami parę nowości. To co lubię. 


8 komentarzy:

 1. Iwonko, Aniu, do kąta Was postawić za ten brak systematyczności, ale skoro same się do tego przyznajecie, to jest wam wybaczone.
  Widać, że dziewczyny nie próżnowałyście w tym minionym czasie.
  Iwonko, słoneczniki piękne, oprawa delikatna i skromna, przecież nie musi być zawsze na bogato. To, że wyszywasz już kolejny, taki sam obrazek, to tylko zaleta, bo już możesz niemal z pamięci to robić, a następny to, nawet na wzór nie spojrzysz. Karteczki świąteczne już porobione, tylko życzenia w nie wpisać i liczyć dni do ich wysłania.
  Ania wspaniale sobie radzi tak z krepinowymi kwiatkami, jak i papierową wikliną.Piękny wazonik z bukiecikiem
  Jednym słowem, BRAWO dziewczyny.

  OdpowiedzUsuń
 2. A wiesz, te słoneczniki naprawdę mają w sobie COŚ, coraz bardziej mi się podobają ,chyba sobie wyhaftuję kiedyś .
  Miło,że się odezwałyście wreszcie.Wszystkie prace piękne, kwiaty Ani, wazonik, ale Karty świąteczne po prostu superaśne :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie, nie ma Was i nie ma :) Ale działacie twórczo, więc zostaje wybaczone :) Bardzo podoba mi się metryczka, a kartki, to już mistrzostwo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słoneczniki cudowne już napewno wspominałam że moja Siostrzyczka uwielbia te kwiaty więc byłaby zachwycona takim obrazem: ) różyczki to mistrzostwo, wazonik śliczny nawet przed pomalowaniem: ) Metryczka zachwyca jest taka dziecięca słodka: ) karteczki jak na Was przystało piękne: ) Długo musimy na Was czekać ale warto! !!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne prace wszystkie! Piękne karteczki, róże jak żywe, cudne słoneczniki i słodka metryczka! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. hejka dziewczyny wszystkie prace świetne

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie prace cudowne, ale metryczka najbardziej przyciąga mój wzrok. Jest po prostu cudowna:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudne "Słoneczniki, naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem :))

  OdpowiedzUsuń