Obserwatorzy

niedziela, 5 października 2014

"Co nowego..."

Ania dalej eksperymentuje  z krepiną. Lubi robić z niej kwiaty i dlatego tym razem "kwiatowa kula". Zrobiona po raz pierwszy, więc wszelkie niedociągnięcia prosimy wybaczyć. To tak jak z tymi kwiatami - "trening czyni mistrza".


No i kolejne pudełko z papierowej wikliny.  Miało być brązowe pomalowane kawą, ale wyszło białe. Jeszcze jakaś koroneczka, zapięcie, a może decoupage  i będzie skończone. 

Ja mogę powiedzieć, że "morduję" dosłownie, drugi raz poprzednie słoneczniki. Różnić się będą, od poprzednich brakiem arabeski.  Idzie mi bardzo powoli. Co jest, że drugi raz robiony wzór w tym samym czasie [ i to takim bliskim] nie cieszy. 

Dziękujemy  oczywiście za wizyty na naszym blogu i  komentarze.

8 komentarzy:

 1. Super ta kwiatowa kula, na fotce wydaje się mniejsza niż w realu;-)
  Pudełko, świetnie się będzie prezentować i z pewnością znajdzie fajne zastosowanie. Ma Ania cierpliwość do zwijania tych papierków.
  Co do wtórnego krzyżykowania wzorów, też nie lubię, powodzenia;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponieważ komp wrócił już od współużytkownika / miał go cały dzień /,mogę sobie ja pohasać po blogach i co widzę. Ania tak pięknie tworzy te kwiatuchy / wyrażenie wnuczka /, i papierowa wiklina też coraz fajniejsza /jak dla mnie laika w tej dziedzinie/. Brawo dla Anuli.
  Z tym Twoim ostatnim stwierdzeniem o " mordowaniu" wzoru / Twoje odczucie / ja odbieram nieco inaczej. Robiąc ten sam wzór "n-ty" raz, zawsze jestem ciekawa jego innego efektu niż za pierwszym razem, ale to chyba dlatego, że wykonuję go na innych rozmiarowo kanwach.
  Każdy ma prawo sądzić podług siebie, więc życzę Ci byś znalazła jakieś motywujące aspekty tej drugiej wersji Słoneczników, i nie " morduj" ich tylko wyszywaj z przyjemnością.) pozdrawiam.))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie jesteście ze swoimi pięknymi rzeczami: ) kwiatowa kula cudowna wiklina papierowa to dla mnie czarna magia i dowód na wyczerpane pokłady cierpliwości: ) co do powtarzania wzoru: mogę tylko podziwiać i zazdrościć bo ja nie.....

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne prace :) Miłego poniedziałku :)

  OdpowiedzUsuń