Obserwatorzy

Google+ Followers

środa, 13 listopada 2013

I tak to się zaczęło 2...

Dzisiaj ukłony dla koleżanki Iwonki. Gdyby nie jej determinacja i upór pewnie ten blog, by nie powstał. Długo się "broniłyśmy", ale dziś...zaczyna nam się podobać. Powoli odnajdujemy się "w nowej rzeczywistości"-społeczności blogowej.  A teraz coś na czasie;
Jedne z wielu kartki Iwony:
 Jedne z wielu bombki Ani:

15 komentarzy:

 1. Znam wasze prace realnie, stąd moje naciski na założenie bloga:-) trzeba się dzielić i chwalić takimi tworami rękodzieła. Masz rację prowadzenie bloga jest fajnym zajęciem ,dpoingijącym do pracy. Powodzenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę kolejne piękne rękodzieła - karteczki świąteczne są przecudne i pięknie wyhaftowane, całościowe superowe - brawo !!! Piękne kolorystycznie są również karczochowe bombki, wymagające wiele pracy, ale jaki efekt !!! Gratuluję i pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. O, są już prace o tematyce świątecznej, bardzo ładne, myślę że będzie ich tu z każdym dniem przybywać. Pozdrawiam -)

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto pokazywać takie wyroby, bo są piękne i cieszą oko, jak miło byłoby otrzymać tak śliczną świąteczną kartkę, to prawdziwe cacka - gratuluję talentu. Takie bombki na choince to dzieła sztuki - również gratuluje Ani takich zdolności, kolory dobrane idealnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ALEŻ TO PIĘKNE RZECZY !

  OdpowiedzUsuń
 6. Haft krzyżykowy i wstążkowe inspiracje po prostu PIĘKNE !

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie brawa ! Mama i Córka razem tworzą takie śliczności, dzisiaj to rzadkość, aby młodzi garnęli się do takich prac rękodzielniczych, podziwiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Te świąteczne rękodzieła też są śliczne - gratulacje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne i karteczki i bombki !!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Iwonki zawsze się wspierają - brawo !!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne, piękne, piękne !

  OdpowiedzUsuń
 12. Bombki prześliczne !

  OdpowiedzUsuń
 13. Podobają mi się takie haftowane karteczki, ale to wymaga umiejętności i cierpliwości zarazem - podziwiam talent obu Pań '-)

  OdpowiedzUsuń